Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Wychowanek Bzury w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski!!!

Stefano Lavarini podał skład reprezentacji Polski seniorek na Ligę Narodów 2022, a także sztab szkoleniowy, który będzie mu pomagał. Trenerem współpracującym utytułowanego szkoleniowca będzie wychowanek Bzury, a pracujący obecnie w Budowlanych Łódź Krystian Pachliński. Na odbywających się w Polsce mistrzostwach świata będzie pomagał selekcjonerowi i zbierał jakże cenne doświadczenie. Będzie pomagał m.in. powołanej do reprezentacji Polski córce prezesa Bzury w latach 2013-2017 Radosława Piaseckiego Julicie Piaseckiej. Wielkie gratulacje i powodzenia w tej jakże ważnej roli.