Główny sponsor naszego klubu to samorząd lokalny:

Miasto Ozorków. Otrzymujemy środki finansowe w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych realizujących zadania publiczne w obszarze sportu. Burmistrz Miasta Ozorkowa Pan Jacek Socha był głównym patronem Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Luty 2023.

primaweraPrimavera Polska Woda sp. z o.o. – przedsiębiorstwo zajmujące się wydobywaniem i sprzedażą naturalnej wody źródlanej.

Starostwo Powiatowe w Zgierzu

Powiat Zgierski współfinansuje organizację wielu naszych działań w tym Turnieju Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych , Luty 2023. Starosta Zgierski – Bogdan Jarota był patronem turnieju.

Urząd Marszałkowski w Łodzi współfinansuje organizację wielu naszych działań w tym Turnieju Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych , Luty 2023. Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber był patronem turnieju.

Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. – obsługuje miasto w zakresie odbioru odpadów, dostaw wody i ciepła.

Graw sp. z o.o. – firma dystrybucyjna wyspecjalizowana w branży fleksograficznej, współpracująca także z drukarniami z zakresu wklęsłodruku i offsetu. Oferujemy nowoczesne maszyny drukarskie, systemy i urządzenia wspomagające, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne oraz usługi.

Kwiatkowski – firma zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą oraz dostawami paliw silnikowych – benzyny, oleju napędowego, gazu LPG.

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie – oferuje klasyczne usługi bankowe, udziela kredy na działalność gospodarczą i cele konsumpcyjne, otwiera i prowadzi rachunki.

Gminna Spółdzielnia “Samopomoc Chłopska” w Ozorkowie – od lat wspiera klub finansowo, dokarmia zawodników i działaczy swoimi pączkami i kanapkami z doskonałego pieczywa.

Powszechna Spółdzielnia Spożywców “Społem” Ozorków – najstarsza firma handlowa w mieście. Zaprasza do nowoczesnych sklepów spożywczych i przemysłowych.

Intermarche Ozorków – przyjazny dla klientów sklep, w którym można również zamówić zakupy z dowozem.

Patrimex – hurtownia materiałów budowlanych.

Kryszpol – “Smaki regionu” – producent mięsa i wędlin.