sezon 2022/2023

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

2. miejsce młodzików na Mistrzostwach Polski!

Bzura Ozorków przeszła do historii jako pierwszy klub od 2012 roku (czyli początku programu SOS), który nie jest wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, nie tylko awansował do finałów MP, ale także zdobył w nich medal!!!

Ozorków jest również najmniejszym ośrodkiem w historii mistrzostw Polski, który zagrał w finale, a także osiągnął największy sukces w mistrzostwach Polski młodzików w historii Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

O sile zespołu stanowią jego wychowankowie, a to po raz kolejny świadczy o sile ozorkowskiego szkolenia młodzieży w porównaniu ze szkoleniem centralnym.

Podsumowując można stwierdzić, że Ozorków stanowi o sile Polskiej Siatkówki!!! Amen.