Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Siatkówka w „Bzurze” wraca do domu!!

Miejski Klub Sportowy „Bzura” jak sama nazwa wskazuje jest związany z miastem, ale po raz pierwszy od bardzo dawna będzie miał związanego z Miastem prezesa. Został nim pracujący w Urzędzie Miasta Krzysztof Krzewiński. Można więc powiedzieć, że siatkówka wróciła do domu. Nowy prezes zamierza od samego początku zaangażować cały zarząd, który uzupełniają członek zarządu Krzysztof Jurek wiceprezesi Tomasz Kiciak i Władysław Starzyński oraz sekretarz Dariusz Szpakowski. W zarządzie nastąpił wyraźny podział obowiązków i chęć wspólnej pracy nad przywróceniem klubu na przysługujące mu miejsce na mapie Polskiej siatkówki.

Siatkówka do domu wraca, jednak „Młode pisklęta” opromienione sukcesem jaki osiągnął klub w rozgrywkach młodzików, czyli zdobyciem wicemistrzostwa Polski postanowiły z „gniazda wyfrunąć”. Jak mówi stare powiedzenie: „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” być może trafi do tych młodych zawodników i ich rodziców, jednak w tym momencie życzymy naszym wychowankom wszystkiego najlepszego i żeby pamiętali skąd pochodzą i gdzie nauczyli się grać w tak piękną dyscyplinę sportu.

Budowana marka klubu od kilkudziesięciu lat sprawia, że pomimo czasem „padającego deszczu, a nawet burzy, klub zbudowany jest na skale i trwa pomimo zawieruch i przetrwa każdą najtrudniejszą sytuację. Ponieważ obok ludzi źle życzących klubowi, zawsze znajdą się osoby pomocne, którym leży na sercu dobro ozorkowskiej, a w gruncie rzeczy Polskiej Siatkówki.

Zachęcamy również do wsparcia jako patron klubu w systemie Patronite. Piszemy nową historię klubu i każdy kto wpłaci chociaż 5 zł może stać się jej częścią. Oto link:

https://patronite.pl/patronuj/mksbzurapl-za-5pln/132428