Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Weekend pełen siatkarskiej radości

news_186Same zwycięstwa od mini- siatkówki, poprzez turniej młodzików, mecz kadetów i juniorów, a także seniorów zanotowali na swoim koncie zawodnicy spod znaku białej strzały i czółenka.

Zacznijmy od najmłodszych, którzy odnieśli same zwycięstwa na turnieju “Mini- volley” w Bydgoszczy w kategorii “czwórek” (rocznik 2004 i młodsi). W półfinale podopieczni Grzegorza Zawieruchy pokonali MOS Wola Warszawa 2:0, a w finale Chemika Bydgoszcz 2:1. MVP turnieju został zawodnik Bzury Mateusz Nowak, a najlepszym zawodnikiem zwycięzców Filip Ciechański. Pozostali zawodnicy Bzury to Artur Jagiełło, Jakub Zawierucha i Klaudiusz Rogalski. Wielkie gratulacje!

Młodzicy miniony weekend również  mogą zaliczyć do udanych. Wygrali oni kolejny turniej w swoich rozgrywkach. Tym razem rozgrywany w Bełchatowie, gdzie podopieczni Krzysztofa Jurka pokonali rówieśników z Wifamy Szkoły Gortata Łódź 2:0 (25:9, 25:11), następnie Lechię Tomaszów 2:0 (25:14, 25:13) oraz na koniec gospodarzy EKS Skrę Bełchatów 2:0 (25:21,25:22).

Swoje mecze bez straty seta wygrali również podopieczni Przemka Prawdy. Kadeci w Rawie Mazowieckiej, zaś juniorzy w Bełchatowie.

Najcięższą przeprawę mieli seniorzy, którzy po pięciu setach i 2,5 godzinach walki wygrali z ekipą z Sieradza, który to zespół po raz pierwszy poprowadził były zawodnik Bzury Maciej Bartodziejski. To było bardzo ważne zwycięstwo, które przybliża Bzurę do fazy play-off, w której gra 8 drużyn (bez udziału SMS II Spała).

ULKS MOSiR Sieradz- MKS Bzura Ozorków 2:3 (24:26, 25:18, 28:30, 25:18, 15:17)

Skład Bzury: K. Kacprzak, Walczykowski, M. Kowalski, M. Kacprzak, Chałupnik, Klimczak, Molenda (l) oraz Kiciak, Ciesielski, B. Kowalski, Zawierucha, Gajdzicki