Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Przed nami wyjazdowy weekend

pilak-siatkowaZapowiada się emocjonujący weekend w wykonaniu naszych siatkarzy na różnych szczeblach rozgrywek.

Drugoligowcy zmierzą się w Sieradzu z tamtejszym MOSiR-em o godzinie 17-tej. Będzie to ostatni mecz naszych seniorów w tym roku. Spotkanie z SMS PZPS II Spała, które miało się odbyć pierwotnie 17 grudnia zostało przełożone na 11.01.2017 r. Trzymamy mocno kciuki za postawę naszej drużyny i wierzymy, że sprawią sobie i kibicom prezent świąteczno-noworoczny wygrywając z zespołem z Sieradza!

W sobotę również o punkty będą walczyć w swoich rozgrywkach Kadeci Bzury, którzy zmierzą się z zespołem Juveni w Rawie Mazowieckiej. Liczymy na kolejne trzy punkty do tabeli, w której przewodzą podopieczni Przemka Prawdy.

Na niedzielę zaplanowano rozgrywki w kategorii Junior oraz Młodzików. Tym razem nasi siatkarze zagrają w Bełchatowie, gdzie Juniorzy zagrają z zespołem  EKS SKRA II Bełchatów zaś Młodzicy w kolejnym turnieju zagrają z Lechią Tomaszów Mazowiecki, Wifamą Szkołą Gortata Łódź oraz z gospodarzami EKS Skra Bełchatów.

W niedzielę do Bydgoszczy na Ogólnopolski Turniej „MINI VOLLEY”w mini siatkówce chłopców (4×4), wybiera się nasza “czwórka” podopieczni Grzegorza Zawieruchy. Będzie to kolejny etap przygotowań do rozgrywek Kinder+Sport i tym samym sprawdzian dla młodych zawodników Bzury.

 

Życzymy powodzenia na pakiecie i życzymy samych wygranych naszym siatkarzom!