Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Puchar Marszałka Województwa Śląskiego dla zespołu czwórek Bzury Ozorków

czestochowa-2016W dniach 17-18 grudnia 2016 w Sali IX LO im. Norwida w Częstochowie rozegrano XVI Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy w Mini Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Prezesa S.M. Północ. Cykliczna impreza organizowana przez Zbigniewa Markowskiego i Krzysztofa Kantorowicza na stałe zapisała się w kalendarzu imprez organizowanych w Częstochowie, mieście, które było gospodarzem tegorocznych Finałów Kinder+ Sport.

W trzech kategoriach rozgrywkowych: dwójki, trójki, czwórki podczas zawodów zaprezentowali się zawodnicy z 19 miejscowości. Co warte podkreślenia, po raz pierwszy w historii patronat nad imprezą objął Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a w grach uczestniczyli zawodnicy z Niemiec. Dwudniowe zmagania zawodników przyniosły szereg spotkań na bardzo wysokim poziomie. W ocenie wielu kibiców, którzy szczelnie wypełnili trybuny, trenerów, rodziców i opiekunów organizacyjnie, ale przede wszystkim sportowo turniej można sklasyfikować, jako jeden z najlepszych w kraju.

Organizatorzy zapewnili zawodnikom najlepsze możliwe warunki, między innymi bezpłatny poczęstunek, napoje, każdy z zawodników otrzymał okolicznościową koszulkę, torbę ze słodyczami oraz medal okolicznościowy, a same zawody obsługiwało ponad 50 wolontariuszy i rodziców skupionych wokół M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa. Nagrody rzeczowe i puchary zostały rozdane wszystkim zespołom na miejscach 1-5 w każdej kategorii wiekowej, a najcenniejsze trofeum – puchar ufundowany przez Marszałka Województwa Śląskiego, trafił w ręce zespołu czwórek Bzury Ozorków.

Podczas zawodów wybrano najlepszych zawodników turnieju:

MVP zawodów w kategorii dwójek wybrany został Dawid Banasiak z zespołu PSP 11 Kędzierzyn Koźle
MVP zawodów w kategorii trójek wybrany został Adam Rajchelt z Wifamy Łódź.
MVP zawodów w kategorii czwórek wybrany został Mateusz Nowak z Bzury Ozorków

Nad turniejem opiekę informatyczną objęła znana z Finałów Kinder+ Sport grupa BVIS Polska pod okiem Rafała Pośpiecha, a w rolę sędziów głównych i biura zawodów wcielili się: Andrzej Pałka, Andrzej Czerwik, Paulina Boś i Katarzyna Grabowska.
Wyżej wymienione osoby z przyjemnością mogą obwieścić następujące wyniki dwudniowych zmagań:

XVI MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR PREZESA S.M. PÓŁNOC POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY – KATEGORIA „CZWÓRKI”

1. MKS BZURA OZORKÓW
2. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3. DMKS PLAS KIELCE

4. PLAS WARSZAWA
5. UKS VOLLEY BRZESKO
6. M-VOLLEY/NORWID CZĘSTOCHOWA I
7. UKS TRÓJKA LEŻAJSK
8. SIKRET GLIWICE
9. MKS BĘDZIN
10. ORZEŁ KOSZALIN
11. PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE
12. KORONA BEŁCHATÓW
13. UMKS MOS WOLA WARSZAWA
14. CHEMIE-VOLLEY MITTELDEUTSCHLAND „YOUNG PIRATES”
15. M-VOLLEY NORWID/STARTS VOLLEY CZĘSTOCHOWA
16. M-VOLLEY/NORWID CZĘSTOCHOWA II

MVP: MATEUSZ NOWAK – BZURA OZORKÓW

 

XVI MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR PREZESA S.M. PÓŁNOC POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY – KATEGORIA „DWÓJKI”

1. PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE
2. M-VOLLEY/NORWID CZĘSTOCHOWA I
3. SP 91 ŁÓDŹ
4. M-VOLLEY/NORVID CZĘSTOCHOWA II
5. WIFAMA ŁÓDŹ
6. MKS BĘDZIN
7. SP 6 AMS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
8. PLAS WARSZAWA
9. MKS BZURA OZORKÓW
10. UKS 22 KRAKÓW
11. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI I
12. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI II
13. M-VOLLEY/NORVID CZĘSTOCHOWA III
14. SIKRET GLIWICE
15. M-VOLLEY/NORVID CZĘSTOCHOWA IV
16. SP 39 CZĘSTOCHOWA

tekst: Paulina Boś
żródło:  KS. M- Volley Częstochowa