Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Seniorzy kończą sezon na 7 miejscu

Wydział rozgrywek polskiego związku piłki siatkowej po głosach sprzeciwu klubów związanej w wysokimi kosztami rywalizacji podjął decyzję o anulowaniu fazy rozgrywek o miejsca 5-8. Zatem klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie rundy zasadniczej. Nasi siatkarze zajęli więc 7 miejsce. Jest to jedna z lepszych lokat naszej drużyny.

W rundzie zasadniczej w rozegranych 20 spotkaniach Bzura wygrała 8 zdobywając 22pkt!

Skład Bzury w sezonie 2016/2017: Kamil Kacprzak, Seweryn Pisera, Marek Kacprzak, Igor Walczykowski, Mateusz Kowalski, Maciej Kiciak, Bartłomiej Kowalski, Mateusz Ciesielski, Maciej Chałupnik, Tobiasz Klimczak, Szymon Molenda, Bartosz Gajdzicki, Bartosz Zawierucha, Nikodem Nowak i Sebastian Szałek.

Trenerzy: Józef Jurek i Kamil Kacprzak