Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Młodzik z mistrzostwem województwa łódzkiego po raz drugi z rzędu!

Drużyna młodzików, których trenerem jest na co dzień Krzysztof Jurek zdobyła drugie mistrzostwo województwa z rzędu. Najpierw musiała jednak rozegrać szereg turniejów, które stanowiły rundę zasadniczą. Drużyna Bzury po VII turniejach uzbierała maksymalną ilość punktów i została gospodarzem turnieju finałowego.W nim odniosła dwa zwycięstwa 2:0 i tym samym wygrała mistrzostwo województwa.

Wyniki poszczególnych meczów:
EKS SKRA Bełchatów – KS WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź – 2:1 (18:25, 25:19, 15:13)
MKS BZURA Ozorków – EKS SKRA Bełchatów – 2:0 (25:20, 25:8)
KS WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź – MKS BZURA Ozorków – 0:2 (23:25, 21:25)

Wszystkie zespoły uzyskały awans do Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski.

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego w kategorii młodzik sezon 2016/2017 województwa łódzkiego:

1. MKS Bzura Ozorków
2. EKS SKRA Bełchatów
3. KS WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź

Teraz czas na ćwierćfinał, na który młodzicy wybiorą się do Kielc. Gospodarzem będzie dobrze znany zespół DMKS-u Plas Kielce, który grał w Ozorkowie w turnieju ćwierćfinałowym kadetów. Pozostali przeciwnicy to STS Skarżysko- Kamiennna, Wifama Łódź, Olimp Opole Lubelskie i Sokół Sanok.