Następne spotkanie:

Bzura - Centrum Augustów 23.10.21 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

MOS Wola Warszawa - Bzura 3:1

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Kibice wybrali najlepszych zawodników Bzury i Młodej Bzury!

Po raz kolejny sympatycy ozorkowskiej siatkówki nie zawiedli! A liczba głosów oddanych na najlepszego zawodnika Młodej Bzury przerosła najśmielsze oczekiwania. Blisko 3000 głosów na najmłodszych zawodników robi wrażenie, a wynik ważył się praktycznie do ostatniego dnia. Zwycięzcą Jakub Kurowski.

Na najlepszego zawodnika zespołu seniorów Bzury, którzy po raz pierwszy od pięciu sezonów grali o awans, wybrano Macieja Kiciaka. Był on w zeszłym roku odkryciem sezonu według kibiców, więc postęp jaki zrobił przez ten rok został zauważony przez sympatyków MKS-u.

Gratulujemy zwycięzcom  i dziękujemy kibicom!

Młoda Bzura:

  1. Jakub Kurowski 1037 głosów (36%)
  2. Szymon Świercz 951 głosów (33%)
  3. Filip Ciechański 340 głosów (12%)

Seniorzy Bzury:

  1. Maciej Kiciak 118 głosów (25%)
  2. Mateusz Kowalski 74 głosy (15%)
  3. Tobiasz Klimczak 72 głosy (15%)