Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

“Pierwsza drużyna” rozpoczęła przygotowania do 32 -tego sezonu na poziomie centralnym z rzędu!

Od 2 sierpnia treningi wznowili seniorzy, którzy przygotowują się do 32 sezonu z rzędu w rozgrywkach centralnych piłki siatkowej mężczyzn!

W składzie w porównaniu z zeszłym sezonem nie ma zbyt wielu zmian, chociaż są rozstania. Po wielu latach na wypożyczenie do Żychlina odszedł Mateusz Ciesielski, któremu dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego w nowym miejscu. Podobną drogą poszedł Seweryn Sztekmiller, który zakończył wiek juniora i teraz będzie reprezentował drużynę z Żychlina. Również dziękujemy i życzymy powodzenia.

Z klubu odeszli również Dawid Zając, Grzegorz Duluk, którzy spędzili w Ozorkowie dwa sezony. Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z siatkówką.

Skład drużyny uległ oprócz tych odejść kosmetycznym zmianom. Do klubu dołączają Damian Janicki z LUKS Dobroń na rozegranie i Jakub Cymbała na libero.

Podstawowa szóstka z zeszłego sezonu nie uległa zmianie. Zostają Seweryn Pisera, Damian Wdowiak, Mateusz Kowalski, Kacper Kujawiak, Mikołaj Waśkowski i Michał Mysera. Na pozycję libero wraca Rafał Mączkowski, a drugim atakującym będzie Igor Walczykowski. W przyjęciu o miejsce w składzie będzie rywalizował trzeci sezon w klubie- Konrad Pieszka. Trenerem zespołu pozostaje Kamil Kacprzak.

Do składu, może jeszcze dołączyć kilku wychowanków.

Pierwszy mecz w II lidze 2 października. Wcześniej rozegrane zostaną turnieje towarzyskie i sparingi, o których będziemy informować.