Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Od Twojego Radia Ozorków do TVP Sport

Mecze Bzury z Czarnymi Rząsnia miały w przeszłości oprawę medialną w postaci lokalnej stacji radiowej Twoje Radio Ozorków. 9 stycznia 2010 roku Bzura grała u siebie z Czarnymi. W drużynie z Ozorkowa grali wtedy m.in.17 – letni Damian Wdowiak i 18- letni obecny kapitan MKS-u Mateusz Kowalski. Bzura wygrała wtedy z Czarnymi Rząśnia 3:2.

Z obecnej  drużyny gości ten mecz może pamiętać jedynie drugi trener Czarnych Damian Mikołajczyk, który był wtedy libero. Po meczu zawodnik Czarnych, a były  kapitan Bzury Marcin Sadecki udzielił wywiadu do Twojego Radia Ozorków. Fragmenty audycji “Sportowy Ozorków” o tamtym meczu można przeczytać tutaj.

Tym razem po 11 latach Bzura gra ponownie z Czarnymi Rząśnia i tym razem oprawa bedzie ogólnopolska za sprawą konkursu dla kibiców “Mecz na prezent” organizowanego przez TVP 3 Łódź, którego laureatami zostali kibice Bzury. Dlatego Bzurę i Czarnych w akcji będzie mogła obejrzeć cała Polska dzięki aplikacji mobilnej TVP Sport i strony internetowej sport.tvp.pl

Mecz w sobotę 23 stycznia od godz. 15.20