Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Ciekawy mecz na korzyść Bzury

Mecz z Hetmanem Włoszczowa, nie miał spektakularnych zwrotów akcji, ale był emocjonujący szczególnie w czwartej partii. W trzech pierwszych setach jeśli jedna drużyna osiągnęła przewagę w początkowej fazie to później ją powiększała bądź spokojnie utrzymywała. Wyjątkiem był czwarty set, w którym Bzura prowadziła już 14:10, a po kilku udanych akcjach gospodarzy zrobił się remis 15:15. Od tego momentu gra toczyła się punkt za punkt. Przy stanie 20:19 punktową zagrywką popisał się Seweryn Pisera, blok dołożył Damian Wdowiak i wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jednak błąd Kacpra Kujawiaka i bloki na Damianie Wdowiaku, sprawiły, że był remis 23:23. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Kacper Kujawiak, który skutecznym atakiem i blokiem zakończył seta przy stanie 25:23 i cały mecz 3:1 dla Bzury.

To było preludium do meczu, który czeka nas w sobotę. Do Ozorkowa przyjedzie odwieczny rywal z Rząśni. Transmisję przeprowadzi TVP 3 Łódź, a mecz na żywo będzie można obejrzeć również na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Hetman Włoszczowa- MKS Bzura Ozorków 1:3 (17:25, 25:16, 16:25, 23:25)

Skład Bzury: Kujawiak, Kowalski, Wdowiak, Pisera, Mysera, Waśkowski oraz Duluk (l), Ciesielski, Zając, Walczykowski, Pieszka, Mączkowski