Następne spotkanie:

Bzura - Centrum Augustów 23.10.21 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

MOS Wola Warszawa - Bzura 3:1

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Ekspresowy mecz, w drodze do Włoszczowej…

Mecz z LUKS Dobroń pokazał różnice dzielącą oba zespoły. Siatkarze z Dobronia zdobyli tylko w jednym secie więcej niż 15 pkt. Bzura kontrolowała spotkanie pod każdym względem. Najwięcej punktów w tym meczu zdobył dla Bzury Damian Wdowiak (16 pkt). Pozostali zawodnicy punktowali równo i każdy dołożył swoją cegiełkę do wygranej.
Teraz każdy wygrany mecz zbliża nas do fazy, w której zmierzą się cztery najlepsze drużyny naszej grupy. Pokonanie LUKS Dobroń to kolejny krok w dobrą stronę. Przed nami mecz z Hetmanem Włoszczowa. Siatkarze powinni podejść do niego w pełni skoncentrowani, bo każde punkty przybliżają Bzurę do zajęcia drugiego miejsca nie patrząc na wyniki innych drużyn. Mecz z Hetmanem będzie transmitowany przez gospodarzy z Włoszczowej. 

MKS Bzura Ozorków – LKS LUKS Dobroń 3:0 (25:12, 25:15, 25:17)

Skład Bzury: Kowalski, Pisera, Mysera, Waśkowski, Kujawiak, Wdowiak, Duluk (l) oraz Pieszka, Ciesielski, Sztekmiller (l)