Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Wracamy do gry po świątecznej przerwie

Już w najbliższą sobotę wracamy do rozgrywek ligowych. Po trzy tygodniowej przerwie świąteczno-noworocznej przeciwnikiem siatkarzy Bzury będzie zespół LUKS Dobroń. Choć przeciwnicy znajdują się dolnej części tabeli to nasi zawodnicy z pewnością przystąpią do spotkania w pełni skoncentrowani i wolą odniesienia zwycięstwa by móc dopisać punkty do tabeli. Transmisje ze spotkania postaramy się przeprowadzić na naszym profilu na FB. Początek spotkania o 18:00.

Zaś spotkanie z drużyną Czarni Rząśnia, które ma odbyć się 23.01 będzie transmitowane na TVP 3 Łódź. Dzięki determinacji całej społeczności siatkarskiej Ozorkowa i nie tylko w plebiscycie “Mecz na prezent” zajęliśmy drugie miejsce i tym samym możemy już dziś zaprosić na transmisję telewizyjną.

Tymczasem 09.01.2021 pierwsze spotkanie w Nowym Roku z LUKS Dobroń o godzinie 18:00.