Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Niemożliwe nie istnieje?!…

Mecz z liderem SMS PZPS I Spała można zaliczyć do udanych gdzie, walki, emocji i ciekawych akcji nie brakowało. Zabrakło zwycięstwa i tego jednego dużego punktu, który prawdopodobnie pozbawi nas gry w play-offach. Choć do zakończenia pozostała ostatnia kolejka spotkań rundy zasadniczej to trudno szukać nadziei. Do awansu brakuje wygranej za 3 punkty i potknięcia rywala. Za tydzień wszystko będzie jasne. Mecz z Lotnikiem w Łęczycy zapowiada się naprawdę ciekawie bo każda z drużyn będzie chciała wygrać.

Wracając do meczu ze Spałą to pierwsze dwa sety pewnie wygrane przez zawodników Bzury sprawiły wrażenie, że spotkanie szybko się skończy na naszą korzyć. Jednak charakter zawodników, przyszłych kadrowiczów sprawił, że odbudowali się i doprowadzili do tie break’a, w którym okazali się minimalnie lepsi. Nasza drużyna wystąpiła bez dwóch podstawowych zawodników Damiana Wdowiaka i Mateusza Kowalskiego ale zmiennicy Igor Walczykowski i Konrad Pieszka zrobili to co do nich należało a seria trudnych zagrywek Konrada z pewnością napsuła krwi zawodnikom gości. Pozostaje teraz czekać na końcowe rozstrzygnięcia w ligowej tabeli. Szkoda by kończyć sezon w lutym…

Póki piłka w grze wszystko jest możliwe a niemożliwe nie istnieje!!!

Bzura Ozorków – SMS PZPS I Spała 2:3 (15:17, 25:21, 20:25, 20:25, 14:16)

Skład Bzury: Pisera, Ciesielski, Pieszka, Walczykowski, Kujawiak, Waśkowski, Sztekmiller (l) oraz Zając, Duluk (l)