Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Niech napędza nas Młoda Bzura!

Bzura Ozorków w ostatnich latach to przede wszystkim Młoda Bzura. Tylko w ostatnich 5 sezonach uderzyliśmy szeroką ławą i  zdobyliśmy 10 medali Mistrzostw Polski w tym 3 złote, 6 brązowych i jeden srebrny. Wszystko zaczęło się jednak od tego srebrnego zdobytego przez siatkarzy Bzury 19 lipca 2017 roku. Albert Krzewiński i wypożyczony z Wiftamy Łódź Szymon Karnkowski w finale Mistrzostw Polski kadetów w siatkówce plażowej zmierzyli się właśnie z siatkarzami reprezentującymi Tempo Chełm  i ulegli im. Zdobyli jednak srebrne medale co było wielkim sukcesem.

Od tego meczu zaczęła się passa medalowa, która trwa do dzisiaj.

Teraz z Arką Tempo Chełm zmierzymy się na hali i ponownie jest szansa do rewanżu za Młodą Bzurę.

MKS Bzura Ozorków- KS Arka Tempo Chełm

Sobota godzina 17 . Zapraszamy na halę.