Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Trafi kosa (Wyszków) na kamień (Ozorków)?

W tym roku po raz pierwszy od sezonu 2010/2011 i 2012/2013 wróciliśmy do grupy “warszawskiej”. Wtedy rywalizowaliśmy z takimi zespołami jak MOS Wola Warszawa, Centrum Augustów i właśnie Camper Wyszków. Te dwa zespoły pokonaliśmy już w swojej historii: MOS Wolę dwa razy (raz u siebie w sezonie 2012/2013 i raz na wyjeździe w sezonie 2010/2011), Centrum Augustów u siebie w tym sezonie (w IV kolejce 23.10.2021), ostatnim klubem, którego nie udała nam się jeszcze pokonać jest Camper Wyszków.

Liczymy na zwycięstwo i spokojne święta Bożego Narodzenia. Mamy ku temu swoje argumenty i coś do udowodnienia. Wiele mamy do poprawy, ale nie zasypiamy gruszek w popiele i cały czas mocno pracujemy, aby w każdym meczu być coraz lepszym. Praca przebiega na każdym polu, uzupełniamy skład, pojawi się nowy zawodnik, który ustabilizuje przyjęcie. Mamy nadzieję, że będziemy coraz silniejsi. Przynajmniej zakończymy rok tak jak go rozpoczęliśmy i chcemy mieć na koncie równy bilans zwycięstw do porażek w danym roku.

Zapraszamy w sobotę 18.12.2021 na godz.17:00