Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

“Mecz nad mecze” w Sieradzu

“W najbliższą sobotę czeka jednak sieradzan mecz nad mecze. Zmierzą się we własnej hali z wiceliderem tabeli Bzurą Ozorków”- tak najbliższy mecz na szczycie II ligi reklamuje Dziennik Łódzki.

Najbliższy przeciwnik Bzury- Tubądzin Volley Mosir Sieradz- jest mądrze budowany od dwóch sezonów. Po niezbyt udanym debiucie na drugoligowym parkiecie w sezonie 2016/2017, tym razem klub odrobił lekcje. Zbudował całkiem ciekawy zespół. Sponsor, który jest w nazwie nie miał zamiaru firmować byle jakiej drużyny, dlatego presja wyniku jest duża. Bo inne rezultaty niż zwycięstwa mogły by się przyczynić do braku  wiarygodności całej firmy Tubądzin, a na to jej właściciele nie mogą sobie pozwolić. Jest to z jednej strony ryzykowne posunięcie, które miało swój początek od kiedy powstała fabryka firmy w Sieradzu.

Klub MKS Bzura Ozorków ma inną filozofię, która opiera się na pracy u podstaw. Przynosi to dobre rezultaty, czego dowodem jest siedem medali Mistrzostw Polski dzieci i młodzieży w ciągu ostatnich 8 lat. Klub systematycznie wprowadza swoich wychowanków do pierwszego składu. Spektakularny wynik jak mistrzostwo Polski w minisiatkówce napędzają całą koniunkturę i klub bez presji, a z naturalną chęcią uzyskiwania jak najlepszych rezultatów systematycznie dąży do określonego celu. Klub Bzura Ozorków stawia na cierpliwość i wytrwałość oraz mądrą politykę kadrową.

Mecz Tubądzin Volley Sieradz- MKS Bzura Ozorków będzie najciekawszym meczem w całej II lidze, bo w żadnej grupie nie ma dwóch niepokonanych dotąd drużyn. To widowisko będzie miało miejsce 3 listopada 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu, al. Grunwaldzka 10 o godz. 20-tej.

Autor: TK