Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Silny prąd Bzury płynie dalej

Wydawało się, że Tubądzin Mosir Sieradz to może być trudna zapora do pokonania. Jednak na przestrzeni pięciu setów, Bzura przechyliła szale zwycięstwa na swoją stronę. Bez podstawowego libero i atakującego wydawało się to niemożliwe, jednak dla tych zawodników takie rzeczy nie istnieją.
Już od początku meczu siatkarze Bzury weszli na odpowiednie obroty. Osiągając kilkupunktowe prowadzenie. Jednak w późniejszej fazie koryto się zdecydowanie zwęrzyło i strumień trochę zwolnił co wykorzystali gospodarze wygrywając 25:23. W drugim secie nurt Bzury był już zdecydowanie równiejszy i wystarczyło to do zwycięstwa 25:23. Trzeci set to ponownie wolny strumyczek i porażka 17:25. Później już tylko mocne uderzenie ozorkowskiej fali  i zwycięstwo kolejno do 23 i  w tie-breaku do 13 i w całym meczu 3:2.
Siatkarze Bzury są jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach II ligi gr. 3.
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz – Bzura Ozorków 2:3 (25:23, 23:25, 25:17, 23:25,13:15) 
Skład Bzury: Herbich, Staniszewski, Ciesielski, Kosz, Pełka, Krzewiński, Przybycień (l) oraz Jankowski, Gajdzicki