Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Hetman Włoszczowa rywalem Bzury!

Beniaminek II ligi, punkty zdobyte: 1, stosunek setów 3:9, pozycja w tabeli 9. Tak przedstawia się drużyna Hetmana Włoszczowa, która podobnie jak Bzura oparta jest na swoich wychowankach i zawodnikach z regionu.

Sytuacja siatkarzy Bzury po czterech spotkaniach jest taka, że pozwala myśleć o ataku na pozycje, które dają możliwość walki w play-off. Aby się tak stało, trzeba wygrywać kolejne mecze, bo za nami w tabeli znajdują się wygłodniałe wilki w postaci Czarnych Rząśnia i SMS Spała, którzy mają zaległe spotkanie.

Ze względu na brak kibiców, mecz dla obu drużyn może przypominać mecz szachowy. Pomimo nazwy klubu z Włoszczowej, który oznacza m.in. najsilniejszą figurę szachową, to raczej siatkarze Bzury będą mieli w tym meczu po swojej stronie więcej “figur” i tym samym większe szanse na zaszachowanie rywala.

Po raz pierwszy w historii, meczu na hali w Ozorkowie z wiadomych względów nie będą mogli obejrzeć kibice, ani bliscy siatkarzy. Zapraszamy zatem na transmisje meczu na naszym facebook’u

Transmisja od godz. 18 w sobotę 24 października na facebooku