Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Projekt “Bzura Plus” nabiera rumieńców

Konrad Pieszka na ataku, Mateusz Ciesielski i Mikołaj Waśkowski na środku, Grzegorz Duluk na libero- nie, to nie jest skład Bzury z zeszłego sezonu… tylko z ostatniego meczu. Wzmocniona programem  “Przyjęcie Plus” w postaci Mateusza Kowalskiego i Kacpra Kujawiaka oraz “Rozegranie Plus” w postaci Seweryna Pisery– Bzura pokonała  bez straty seta Hetmana Włoszczowa. Największym pozytyw tego meczu to skład drużyny gospodarzy, który okazał się bardzo zbilansowany.

Wróćmy do początku. Mecz odbył się bez kibiców, dlatego nie miał zbyt dużej temperatury. Zespoły zdobywały punkty seriami, jednak to siatkarze gospodarzy kontrolowali wydarzenia na boisku. Na taką grę Bzury z przyjemnością się patrzyło. Widać, że powoli projekt Bzura Plus zaczyna nabierać rumieńców.

Teraz przed siatkarzami przerwa meczowa, ze względu na Święto Wszystkich Świętych. 7 listopada zaczyna się już bezpośrednia walka o fazę play-off. Wyjazd do Rząśni, gdzie duet trenerski Kamil Kacprzak/ Igor Walczykowski, a także powracający Damian Wdowiak, zrobią wszystko, żeby udowodnić swoją siłę w warunkach bojowych.

MKS Bzura Ozorków– Hetman Włoszczowa 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)

Skład Bzury: Pisera, Pieszka, Waśkowski, Ciesielski, Kowalski, Kujawiak oraz Duluk, Mączkowski, Zając