Czas na rewanż za Młodą Bzurę?

Przeciwnikiem Bzury będzie Huragan Wołomin. Klub z dużą tradycją, który pojawia się i znika co jakiś czas pod różnymi nazwami. Bzura grała ostatni raz z tym klubem o nazwie Stolarka Wołomin w sezonie 1997/1998 w serii B I ligi.

Ostatni raz z nazwą Huragan Wołomin grali nasi młodzicy w półfinale mistrzostw Polski młodzików rozgrywanym w Gdańsku w kwietniu 2017 roku. Obecnym zawodnikiem Bzury, który grał w tym spotkaniu jest Kuba Kurowski. Jest więc dobra szansa za zrewanżowanie się za tamtą porażkę.

Wracając do obecnego sezonu to po dwóch przegranych z rzędu czas zacząć zdobywać punkty we własnej hali. Zadanie przed naszymi zawodnikami nie wydaje się być Mission Imposible, szczególnie że mecz w Białymstoku z liderem był bardzo wyrównany, a zawodnicy z Ozorkowa zaprezentowali się z dobrej strony.

Jeśli kibice pomogą zwycięstwo Bzury stanie się faktem. Zapraszamy kibiców na mecz w sobotę o godzinie 17.