Derby przy obecności kibiców…

(…)Na tą chwilę kibice w Ozorkowie czekali od blisko dwóch lat.

Mecze pomiędzy Bzurą, a Lotnikiem w zeszłym sezonie zakończyły się zwycięstwami Bzury zarówno w Ozorkowie jak i Łęczycy. Jednak nie mogli zobaczyć tego na żywo kibice ozorkowskiej drużyny ze względu na obostrzenia związane z Covid 19. Dwa lata temu wygrał w Ozorkowie Lotnik, za to w Łęczycy Bzura. Czyli kibice gospodarzy żadnej z drużyn  nie widzieli do tej pory (będąc na hali) zwycięstwa swojej drużyny w derbach.
Istnieje szansa, że po raz pierwszy kibice Bzury zobaczą jak ich ulubieńcy pokonują drużynę zza miedzy, dlatego nie można sobie odmówić takiej okazji i trzeba w sobotę o godzinie 17 odwiedzić halę, przy ulicy Traugutta 2 w Ozorkowie i wspomóc dopingiem biało – niebiesko – białych, aby zwyciężyła Tylko Bzura MKS!!!

MKS Bzura Ozorków- MMKS Lotnik Łęczyca sobota 6 listopada godz. 17