Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Cudu nie było…

DSC_3031

(…)

Seria porażek trwa i nadziei nie widać by się skończyła. Przeciwnik wyżej notowany ale to żadne usprawiedliwienie do słabej postawy naszych siatkarzy, którzy w każdym z setów mieli problem z uzyskaniem 10 oczek. Siatkarze Caro Rzeczycy grali prostą siatkówkę, na którą Bzura nie miała recepty i po raz kolejny schodziła z parkietu pokonana.

Za tydzień wyjazd do Kalisza, czy nasi siatkarze pokuszą się o niespodziankę?

Bzura Ozorków – Caro Rzeczyca 0:3 (13:25, 12:25, 10:25)

Skład Bzury: Piasecki, Ciesielski, Pisera, Grabarczyk, Kiciak, Chałupnik, Molenda ( l) oraz Kacprzak, Kaczan, Gajdzicki, Kowalski