Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Juniorzy na osłodę

Podopieczni trenera Józefa Jurka w zeszłym tygodniu pokonali mistrza w województwa łódzkiego i czwartą drużynę w Polsce Wifamę Łódź 3:2, a dzisiaj pokonali wicemistrza województwa łódzkiego z zeszłego sezonu Lechię Tomaszów Mazowiecki. W zeszłym sezonie z drużyną Lechii młodzi siatkarze nie wygrali meczu, a w tym sezonie dwukrotnie tryumfowali tracąc zaledwie seta. Wszystkie wyniki juniorów w tym sezonie ligi wojewódzkiej:

 

Lechia Tomaszów- Bzura Ozorków 0:3
Bzura Ozorków– Wifama MG 13 II Łódź 3:0
Skra Bełchatów– Bzura Ozorków 3:2
Bzura Ozorków– Wifama MG 13 I Łódź 3:2
Bzura Ozorków– Lechia Tomaszów 3:1