Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bzura wygrała w wielkim stylu! Sieradz na deskach! Czas na Spałę

Początek meczu należał do gości, którzy początkowo mieli dużo szczęścia. Później jednak karta się odwróciła i siatkarze Bzury dzielili i rządzili na boisku, co zaprocentowało tym, że goście nie wyszli w żadnym secie z 20 punktów.

MKS Bzura Ozorków– Tubądzin Volley Mosir Sieradz 3:1 (17:25, 25:20, 25:18, 25:16)

Skład Bzury: Kowalski, Kujawiak, Mysera, Waśkowski, Pisera, Wdowiak- Duluk (l) oraz Zając, Pieszka

Jednak cieszyć się jeszcze nie można, bo do osiągnięcia celu jeszcze daleka droga, która wiedzie m.in. przez Spałę. W tamtejszych lasach kilkanaście lat temu szlify siatkarskie pobierali trenerzy Bzury Kamil Kacprzak i Igor Walczykowski. Swoją przygodę z drużyną SMS- u miał również Damian Wdowiak i Seweryn Pisera.

Trenerami w Spale są teraz m.in. Maciej Bartodziejski i Michał Bąkiewicz, którzy wstęp do wielkiej kariery mieli  w Ozorkowie. Obecnymi zawodnikami w Spale są wychowankowie Bzury: Mateusz Nowak i Maciej Pacholski.

SMS Spała II ligę traktuje jako przygotowanie do meczów młodzieżowej reprezentacji Polski. Dla nich każdy mecz jest sparingiem, w którym mają się przede wszystkim uczyć. Wynik dla nich nie jest sprawą najważniejszą, chociaż jak wiadomo wynik napędza atmosferę. SMS gra również w grupie II i tam nie wygrał żadnego meczu, chociaż w ostatnim spotkaniu grał w najsilniejszym składzie. Więc Bzura musi bronić honoru naszej grupy i udzielić uczniom lekcji siatkówki z prawdziwego zdarzenia.

Mecz SMS Spała – MKS Bzura Ozorków w sobotę 21 listopada  w Spale