Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bitwa wygrana, ale wojna jeszcze trwa!!!

Siatkarze Bzury rozegrali najlepszy mecz w tym sezonie i pokonali Czarnych Rząśnia na wyjeździe 3:1. Jednak jest to wygrana tylko jedna bitwa, a wojna w dalszym ciągu trwa. Ozorkowianie nie brali w tym meczu jeńców i roznieśli przeciwnika w pył niczym husaria Krzyżaków pod Grunwaldem. Jednak podobnie jak Krzyżacy w XV wieku, podopieczni trenera Augustyniaka pozostają jeszcze w grze, ponieważ mają przed sobą mecze z drużynami z dołu tabeli.

Bzura w najbliższej kolejce zmierzy się z drużyną Sieradza u siebie. Będzie to mecz o tzw.  6 pkt.

LKS Czarni Rząśnia – MKS Bzura Ozorków 1:3  (25:22, 19:25, 21:25, 19:25)

MVP meczu: Damian Wdowiak

Skład Bzury: Kowalski, Pisera, Wdowiak, Mysera, Ciesielski, Kujawiak oraz Duluk, Pieszka

foto: Sławek Konieczko