Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Siatkarska lekcja historii online

W drugiej lidze trudno znaleźć dłuższą historię rywalizacji pomiędzy dwoma drużynami niż ta, która ma miejsce pomiędzy drużynami Czarni Rząśnia i Bzura Ozorków. Rywalizacja sięga 2004 roku. Przerwa miała miejsce tylko kiedy Bzura występowała dwa sezony w I lidze, a także dwa sezony kiedy drużyny były w dwóch innych grupach II ligi.

Nazwisko, które łączy oba kluby to Andrzej Piotrowski, zawodnik Bzury w latach 1991-1998, z którą dwa sezony grał w I lidze. Teraz jego syn Antoni Piotrowski od tego sezonu gra w Czarnych Rząśnia.

Obecni zawodnicy grający w obydwu drużynach mieli epizod grać w jednym zespole w rozgrywkach Młodej Ligi. Michał Mysera, Igor Walczykowski, Damian Wdowiak  (wszyscy Bzura) i Jędrzej Maćkowiak (Czarni) reprezentowali  w tych rozgrywkach w sezonach 2010-2012 Skrę Bełchatów, której trenerem był w tym czasie Sławomir Augustyniak, obecnie trener Rząśni.

Na mecz Czarni Rząśnia – MKS Bzura Ozorków  zapraszamy wyłącznie w wersji online w sobotę od godz. 18 na kanał na you tube