10 lat strony mksbzura.pl i 50 lat pracy z młodzieżą!

“Witam!
Dziś 06 stycznia 2007 roku – strona MKS Bzura Ozorków została oficjalnie otwarta. Wszystkie osoby wchodzące na tą stronę znajdą tu najnowsze wyniki meczy, informacje o klubie i zawodnikach, zdjęcia z meczy. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu”

Taki komunikat równo 10 lat temu pojawił się pod adresem strony mksbzura.pl. Był to początek trwającego dekadę szerzenia idei sportu na gruncie lokalnej społeczności zebranej wokół klubu siatkarskiego MKS Bzura Ozorków.

“Miłość do sportu, bez względu na okoliczności, miewa zbawienne skutki dla tych, którzy mają szczęście ją pielęgnować”
P. McBridge autor Phlospophy of sport 1932

My dzięki tej stronie pielęgnujemy swoją miłość do sportu,  szczególnie do siatkówki, którą reprezentuje zasłużone dla miasta stowarzyszenie, które od blisko 70 lat przynosi chlubę i jest jego symbolem.

Życzymy sobie kolejnych 10 lat, pamiętając o tych którzy tą stronę założyli i prowadzili. Mamy nadzieję, że każda nasza praca wykonana na rzecz klubu będzie przynosiła dobre owoce, chociażby w postaci medali w młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Rok 2017 jest także pod tym względem szczególny, gdyż przypada właśnie 50 rocznica rozpoczęcia pracy z młodzieżą, którą w 1967 roku zainaugurował zmarły w zeszłym roku trener H. Domalążek.