Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Po przerwie świąteczno-noworocznej siatkarze wracają na parkiet

dsc_0009Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo interesująco. Siatkarze Bzury po przerwie wracają do rozgrywek ligowych, juniorzy powalczą w półfinałach o Mistrzostwo Województwa a młodzicy rozegrają kolejny turniej eliminacyjny.

Drugoligowa Bzura we własne hali zagra z Dragonem Dobre w sobotę o 17:00. Nasi siatkarze po blisko miesięcznej przerwie w rozgrywkach zaprezentują się kibicom w Nowym Roku. Liczymy na zwycięstwo i oczywiście zapraszamy sympatyków do dopingowania drużyny.

Podopieczni Przemka Prawdy w dniach 6-8.01.2017 w Bełchatowie zagrają w półfinałach o Mistrzostwo Województwa. Zmierzą się tam z gospodarzami juniorami EKS Skry I Bełchatów oraz KS Wifamą Szkołą Gortata Łódź. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za awans do finałów!

W niedzielę (08.01) młodzicy Bzury w Łodzi rozegrają kolejny już turniej eliminacyjny. Tym razem zmierzą się z rówieśnikami z UKS Dwójka Tomaszów Mazowiecki, EKS Skra I Bełchatów oraz gospodarzami Wifamą Szkołą Gortata. Wierzymy w podtrzymanie zwycięskiej passy podopiecznych Krzysztofa Jurka. Trzymamy kciuki!