Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Mecz w sobotę, mecz w środę…

img_7778

Spotkanie w sobotę było pierwszym rozegranym w nowym roku. Dragon Dobre choć zajmuje ostanie miejsce w tabeli to pierwsze dwa sety z początku były wyrównane dopiero końcówki należały do naszych zawodników. Wyjątkiem był trzeci set, który sprawił kłopoty i mino pogoni oraz wyrównania w końcówce goście wygrali na przewagi. Czwarty set był już spokojny, który Bzura wygrała 25:18 i cały mecz 3:1.

Dzisiaj kolejne spotkanie w maratonie siatkarskim Bzura podejmie drużynę SMS PZPS II Spała. Początek meczu o 18:30!!! Serdecznie zapraszamy!!!

Bzura Ozorków – Dragon Dobre 3:1 (25:21, 25:18, 28:30, 25:18)

Skład Bzury: M. Kacprzak, Walczykowski, M. Kowalski, Ciesielski, Kiciak, Chałupnik, Molenda (l) oraz Pisera, B. Kowalski