Następne spotkanie:

Bzura - Centrum Augustów 23.10.21 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

MOS Wola Warszawa - Bzura 3:1

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Wygrana Bzury w Toruniu

Mecz z Toruniem zakończył drugoligowe zmagania w roku 2020. Teraz trzy tygodnie przerwy świąteczno-noworocznej dla wszystkich drużyn. Regeneracja i nabieranie sił na dokończenie sezonu niezwykle się przyda. Większa część naszych zawodników już w Toruniu mogła odpocząć, ponieważ trener Kamil Kacprzak dał możliwość pograć pozostałym zawodnikom, którzy mieli dotychczas mniej okazji zaprezentowania się na parkiecie. Spotkanie z Akademikami z grodu Kopernika tylko w trzecim secie było bardziej wyrównane. Pierwsze dwie partie spokojnie pod nasze dyktando wygrane do 18-tu.

AZS UMK Toruń – Bzura Ozorków 0:3 (18:25, 18:25, 22:25)

Skład Bzury: Ciesielski, Pieszka, Krzewiński, Mączkowski, Zając, Waśkowski, Sztekmiller (l) oraz Pisera, Duluk (l)