Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Zwycięstwo Bzury w meczu z Kaliszem

bzura kalisz kowalskiW ostatnim meczu rundy zasadniczej rozgrywek II ligi piłki siatkowej mężczyzn rozgrywanym przed własną publicznością siatkarze Bzury pewnie pokonali drużynę MKS Kalisz w trzech setach do 23,19,19.

Spotkanie rozpoczęło się od naszego prowadzenia 5:0, wtedy do głosu doszli przyjezdni, którzy odrobili część strat i gra stała się bardziej wyrównana. W końcówce lepiej zaprezentowali się siatkarze Bzury wygrywając pierwszą odsłonę do 23.

Drugi set od samego początku był wyrównany. Przewaga jednej czy drugiej drużyny nie była wyższa niż dwa oczka. W dalszej części seta goście odskoczyli. Siatkarze Bzury mozolnie punkt po punkcie odrobili straty aż wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca seta pewnie wygrywając do 19.

Trzecia odsłona była lustrzanym odbiciem drugiej partii, z tą różnicą że to gospodarz odskoczyli rywalowi na kilka oczek. Kontrolowali  przebieg spotkania do samego końca i tak jak poprzedni zakończył się przy stanie 25:19 dla Bzury.

Ta wygrana choć nie zmieni miejsca w tabeli ozorkowian to na pewno podniesie  morale i pomoże uwierzyć, że można wygrywać z wyżej notowanym rywalem.

Już w sobotę ostatnie spotkanie przed faza play-out. Jedziemy do Rząśni, która jest liderem i walczy o zupełnie inne cele,  ale dla nas gra z takim przeciwnikiem będzie dobrym przetarciem przed meczami o utrzymanie!

MKS Bzura Ozorków- MKS Kalisz 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)

Skład Bzury: Pisera, Ciesielski, Kowalski, Chałupnik, Walczykowski, Piasecki, Molenda(l) oraz Kiciak, Kacprzak