Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Zaczynamy play-out


Już w sobotę i niedziele o 16:00 w Częstochowie rozpoczną się mecze fazy play-out, gdzie siatkarze Bzury będą walczyć z tamtejszym AZS 2020 o utrzymanie w II-ligowego bytu. Jest to pierwszy etap tej fazy rozgrywek, w którym po wygranej trzech spotkań możemy zapewnić sobie już “wakacje”.   Choć wyniki na przekroju całego sezonu zasadniczego nie były najlepsze to zaczynamy walkę od nowa. Wierzymy, że zespół pod wodzą trenera Kamila Kacprzaka stać na wyjazdowe zwycięstwo by w lepszych nastrojach rozegrać mecze u siebie.

Zapowiadają się niemałe emocje i walka o każdy punkt by wyjść z tej walki zwycięsko!!! Życzymy powodzenia i czekamy na dobre wieści z Częstochowy!!!

Mecze rewanżowe w Ozorkowie planowane są na 3-4.03.2020 r