Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Częstochowa za mocna dla Bzury

Pierwszym rywalem w fazie play-out była drużyna AZS 2020 Częstochowa. Pierwsze dwa wyjazdowe mecze były bardzo wyrównane i dostarczyły wielu emocji. Przed rewanżem w Ozorkowie, można było mieć nadzieję na przedłużenie rozgrywek w tej fazie. Niestety rzeczywistość zweryfikowała plany i porażka w trzech setach pierwszą możliwość zachowania szansy na utrzymanie w II lidze zakończyła.

Przed seniorami choć w przypadku naszego zespołu to lekkie nadużycie, średnia wieku ok 20 lat to ledwo miniony wiek juniora przygotowania do meczy ostatniej szansy. Przeciwnik jeszcze nieznany może to być Lotnik Łęczyca bądź Kasztelan Rozprza. Pierwsze mecze planowane są w dniach 21-22.03.2020.

Ostatnie spotkania pokazały ogromną wolę walki naszych zawodnikom niestety to nie wystarczyło by wygrać mecz. Zła passa musi minąć i stać podopiecznych Kamila Kacprzaka na jej przełamanie. Kibice wierzą, że cel zostanie osiągnięty i druga liga zostanie w Ozorkowie.