Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Winiarski znów przyjedzie do Ozorkowa

Po 17 latach z drużyną PGE Skra II Bełchatów do Ozorkowa przyjedzie siatkarz o nazwisku Winiarski… a dokładnie Oliwier Winiarski. 16 letni syn kapitana mistrzów świata z 2014 roku i wicemistrza świata z 2006 -Michała Winiarskiego.

12.10.2005 roku miał miejsce największy mecz w historii klubu z Ozorkowa. Na mecz pucharu Polski przyjechali reprezentanci Polski z Winiarskim, Wlazłym, braćmi Stelmachami, Ignaczakiem, Szczerbaniukiem na czele.

Tym razem syn legendy reprezentacji Polski będzie miał okazję zaprezentować się przed ozorkowską publicznością w lidze wojewódzkiej.

Zapraszamy na kolejne emocje w rozgrywkach III ligi w sobotę 19 listopada 2022 na godzinę 18.00.

MKS Bzura Ozorków- PGE Skra II Bełchatów Razem po zwycięstwo!!!