Ostatni taniec radości w 2022 roku?

Ostatnim przeciwnikiem Bzury w tym roku będzie drużyna UKS AS Zduńska Wola.

Będzie to mecz sąsiadów w ligowej tabeli, którzy pokonali jedynie drużynę z Opoczna. Pojedynek zapowiada się interesująco. Wiadomo już, że stawka meczu nie przytłacza, bo wszystkie 6 drużyn grające w lidze wojewódzkiej spotka się w turnieju finałowym. Odbędzie się on na przełomie marca i kwietnia, a gospodarzem będzie zwycięzca rundy zasadniczej

Choć rok 2022 był nie udany dla seniorów, to warto by jednak zakończyć go zwycięstwem, żeby osłodzić przynajmniej w niewielkim stopniu sympatykom ozorkowskiego klubu czas świąteczno- noworoczny.

UKS AS Zduńska Wola- MKS Bzura Ozorków sobota  godzinie 18:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 84.