Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Walczymy o pierwsze zwycięstwo!

Walczymy o pierwsze zwycięstwo!

Pod nieobecność pierwszego trenera Kamila Kacprzaka przegraliśmy po wyrównanej walce z WKS Wieluń. Teraz trener będzie już z drużyną.

Przed nami następny mecz z cyklu MUST WIN.
Beniaminek z Torunia gra bardzo ambitnie i zdobył jeden punkt w starciu z Kasztelanem Rozprza. Jednak zawodnicy AZS UMK Toruń dopiero uczą się ligowej siatkówki i jak to często bywa towarzyszy im “szczęście początkującego”.
Torunianie grają bardzo dużo środkiem, potrafią zdobyć punkty także blokiem.
Będzie to na pewno trudny mecz i pojedynek toruńskiej spontaniczności z naszym doświadczeniem i dobrymi warunkami fizycznymi. Trzeba narzucić swój styl gry od początku meczu. Nie dać dojść do głosu absolutnym debiutantom w rozgrywkach centralnych. W konfrontacji z naszym wielkim doświadczeniem (więcej tutaj) , wyglądają na Kopciuszków. W baśni to właśnie Kopciuszka wybrał książę na balu. Jednak to nie bal, tylko twarda ligowa rzeczywistość.

Mecz w sobotę o godz. 18 w hali CSiR Wodnik w Ozorkowie przy ulicy Traugutta 2.