Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Tydzień przed startem II ligi

Po wielu tygodniach pracy trenerowi Grzegorzowi Zawierusze udało się stworzyć skład drużyny seniorów. Na podstawie kilku sparingów wyselekcjonował grupę siatkarzy, która w tym sezonie będzie walczyć o “czwórkę” w grupie trzeciej II ligi. Klub opuściło ośmiu zawodników. Są wśród nich: Adrian Bartczak, Maciej Chałupnik, Seweryn Pisera, Tobiasz Klimczak, Maciej Kiciak, Bartłomiej Kujawiak, Nikodem Nowak,  Bartosz Zawierucha. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za włożony wysiłek w treningi i mecze w naszym klubie. Z zeszłego sezonu pozostało pięciu zawodników: Adam Staniszewski, Mateusz Ciesielski, Bartosz Gajdzicki i juniorzy Albert Krzewiński, Jan Jankowski. Skład drużyny seniorów, który w sezonie 2018/2019 będzie reprezentował Bzurę Ozorków, przedstawia się następująco( w nawiasie poprzedni klub):

Rozgrywający: Adam Herbich (Czarni Rząśnia), Jan Jankowski
Przyjęcie: Kamil Kosz (Czarni Rząśnia), Adam Staniszewski, Bartosz Gajdzicki, Albert Krzewiński
Środkowi: Mateusz Ciesielski, Paweł Pełka (Caro Opoczno), Jakub Kubacki (MKS Zduńska Wola)
Atakujący: Patryk Więckowski (Dafi Społem Kielce – II liga), Szymon Świercz (wychowanek)
Libero: Przemysław Antosiak 

Za nami kilka sparingów. Pierwsze dwa rozgraliśmy ze Stalą Głowno (u nas przegraliśmy 1:3, a na wyjeździe zwycięstwo 5:0). Później miał miejsce sparing z beniaminkiem 3 ligi MMKS Lotnik Łęczyca, w którego składzie znajduje się większość zawodników z Ozorkowa (wygrany 3:1). Ostatni do tej pory sparing rozgraliśmy z beniaminkiem II ligi -Kasztelanem Rozprza, wygrany 4:0. Przed nami jeszcze turniej w Łęczycy, gdzie wystąpią gospodarz i Tubądzin Volley Mosir Sieradz. Na koniec przygotowań przed pierwszym meczem w II lidze z SPS Konspolem Słupca, planowany jest sparing z Metrem Warszawa.