Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Obchody Jubileuszu 70-lecia Klubu MKS Bzury Ozorków


W minioną sobotę (15.09) odbyły się obchody Jubileuszowe 70-lecia naszego klubu, w których uczestniczyli byli jak i obecni zawodnicy, działacze. Całą imprezę  uświetnili swoją obecnością przedstawiciele sejmu, w osobie posłów Marka Matuszewskiego i Pawła Bejdy, władz Miasta w osobie burmistrza Jacka Sochy oraz pani burmistrz Łęczycy- Moniki Kilar-Błaszczyk, powiatu jak i sejmiku wojewódzkiego oraz łódzkiego oddziału PZPS z panią v-ce prezes Anetą Olszycką.

Uroczystą akademię rozpoczął prezes Bzury Wiesław Stankowski, który przestawił zaproszonych gości a po krótkim wstępie głos oddał uczniom Liceum Ogólnokształcącego, którzy  odczytali największe osiągnięcia klubu na przestrzeni 70 lat w trzech sekcjach sportowych, tj. piłce siatkowej, brydżu sportowym i piłce nożnej.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie złotych i srebrnych odznaczeń PZPS oraz nagrodzenie złotymi medalami Mistrzów Województwa Kadetów podopiecznych Krzysztofa Jurka. Specjalne nagrody otrzymali również najlepsi mini siatkarze za sukcesy odniesione w lipcowym finale tych rozgrywek w Zabrzu. Trener Grzegorz Pawłowski zaprezentował okazałe Puchary za I i III miejsce. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie wystąpił zespół muzyczny z Miejskiego Domu Kultury!