Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Startują ligi młodzieżowe

Semlodaniorzy Bzury sezon 2016/2017 mimo iż, inauguracja przewidziana jest na 24 września – rozpoczną 1 października i podejmą drużynę MOSiR Sieradz.
W tym dniu również swoje zmagania rozpocznie ozorkowska młodzież, a dokładnie kadeci pod wodzą trenera Przemka Prawdy,  zainaugurują swoje rozgrywki w grupie A. Zmierzą się w niej z zespołami KS Wifama Szkoła Gortata I Łódź, MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka, KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki oraz MUKS Libero Pajęczno.
Tydzień później do rywalizacji przystąpią juniorzy Bzury, którzy prowadzeni również przez trenera Prawdę, powalczą w grupie A z rówieśnikami KS Wifama szkoła Gortata I Łódź, EKS Skry Bełchatów, MUKS Libero Pajęczno oraz z KS Siatkarz Wieluń.
Najpóźniej, bo dopiero 15 października do rozgrywek przystąpią Młodzicy, których opiekunem jest trener Krzysztof Jurek. Zmierzą się w pierwszym turnieju z zespołami UKS Dwójka Tomaszów Mazowiecki oraz EKS Skra II Bełchatów .
Swoje rozgrywki będzie miała również mini siatkówka, której szczegółowy plan poznamy w późniejszym czasie.