Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

SPOTKANIE Z RODZICAMI, OBÓZ i REGULAMIN WPŁAT

24 kwietnia odbyło się spotkanie Zarządu klubu z rodzicami. Obecnych było 32 osoby. Główne tematy to planowany obóz sportowy oraz zasady wnoszenia wpłat na rzecz klubu przez rodziców. Na miejsce odbycia obozu zaproponowano Piekary koło Krakowa. Termin 23-31 sierpnia. Deklaracje udziału należy złożyć do 27 kwietnia. Duże emocje wywołał temat wpłat zadeklarowanych przez rodziców. Wpłaty mają charakter darowizny i ich dobrowolność spowodowała, że niektórzy rodzice nie wywiązują się z obietnicy ich wnoszenia. Pozostali czują się oszukani stąd poszukiwanie sposobu uregulowania tego tematu. Zarząd zobowiązał się do podsumowania wpłat i zdania relacji rodzicom z procentowej lojalności grupy. Ponadto w maju zostanie przedstawiony projekt regulaminu wpłat . Zarząd przekazał też rodzicom plan zgłoszenia w następnym sezonie wszystkich grup treningowych oraz poinformował o tworzeniu grupy facebookowej ułatwiającej komunikację klubu z rodzicami. Podczas spotkania padła też interesująca propozycja włączenia w pracę z zawodnikami fizjoterapeuty. Zarząd i trenerzy uznali propozycję za wartościową i będziemy szukać takiej osoby do współpracy.