Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Nagrody i stypendia od Samorządu Miasta Ozorkowa

  27 kwietnia na sesji Rady Miejskiej wręczono stypendia i nagrody Miasta Ozorkowa za osiągnięcia sportowe w 2022 r. w różnych dyscyplinach sportowych. Przyznano 13 stypendiów i 12 nagród, które młodzi sportowcy otrzymali z rąk Burmistrza Jacka Sochy, przewodniczącego Rady Miejskiej Ryszarda Kałużnego i wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Grzegorza Tomczaka.
Spośród osób związanych z MKS Bzura Ozorków wyróżnieni zostali:
Stypendia dla siatkarzy z MKS Bzura Ozorków: Wiktor Kozłowski, Igor Kozłowski, Jakub Pajor, Dawid Pisera, Michał Macała
Nagrody sportowe dla siatkarzy MKS Bzura Ozorków: Damian Głowacki, Igor Markiewicz, Jakub Tyszkiewicz, Denis Kerre.
 
Wyróżnieni też zostali siatkarze z Ozorkowa: Oliwier Kuropatwa i Jan Pacholski, grający w Trefl Gdańsk i Dawid Lisiecki grający w KS Metro Warszawa oraz Szymon Pobrotyn z Ozorkowa, grający w SKF „Częstochowska Siatkówka” .
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy władzom Miasta Ozorkowa za wsparcie dla młodych sportowców.