Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

SMS II Spała obnażyła słabości Bzury

 

Bzura w trzecim kolejnym meczu nie potrafiła wygrać nawet seta. Takiego koszmarnego początku nie było w całej historii gry Bzury w rozgrywkach centralnych. Złożył się na to trudny kalendarz, a także liczne kontuzje i choroby zawodników. W ostatnim meczu nie mógł wystąpić Przemysław Antosiak, a po chorobie wrócili nie w pełni sił Rafał Piasecki i Rafał Grabarczyk. Przełożyło się to na niemoc zawodników Bzury przede wszystkim w ataku. W sobotę szansa do rewanżu na drużynie ze Spały. Tym razem przyjedzie młodszy zespół, który podobnie jak Bzura nie wygrał jeszcze ani jednego meczu. Obie drużyny będą chciały przełamać swoją niemoc i emocji z pewnością nie zabraknie. Teraz przed Bzurą seria decydujących meczów, które mogą zdecydować o miejscu  przed fazą play-off. Każdy mecz i nawet każdy punkt są w tej chwili na wagę złota! Zapowiada się ciekawy pojedynek. Walczymy do końca!!!

SMS II Spała- Bzura Ozorków 3:0 (25:19, 25:18, 25:22)

Bzura: Kacprzak, Pisera, Chałupnik, Kiciak, Piasecki, Sikora, Molenda (l) – Grabarczyk, Kowalski, Klimczak