Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Częstochowa za silna dla Bzury

DSC_2752Początku sezonu nasi siatkarze nie mogą zaliczyć do udanych. Najpierw  przegrana na inaugurację w Tomaszowie, a tym razem przed własną publicznością. Przeciwnikiem była drużyna Norwida Częstochowa, która jest dobrze znana naszej drużynie. Mimo to nie byliśmy dziś wstanie przeciwstawić się na tyle skutecznie by ugrać choć seta.

Pierwsze piłki w meczu na remis, następnie goście doszli do głosu i stworzyli sobie kilku punktową przewagę, którą utrzymali do końca. Zmiany w naszej drużynie na przyjęciu i rozegraniu pozwoliły na zmniejszenie strat jednak przegrana 25:18 w pierwszym secie stała się faktem.

Druga odsłona wyglądała podobnie do pierwszej. Goście odskoczyli na kilka punktów przewagi i kontrolowali przebieg seta. Nasi zawodnicy mieli ogromne problemy w przyjęciu co tylko nakręcało grę przeciwnika. Na boisku w drużynie seniorów zadebiutował przyjmujący Maciej Kiciak, którego serwisy sprawiły kłopoty u przyjezdnych. Nasi zawodnicy robili co mogli by zmniejszyć przewagę gości, ale set zakończył się ich zdecydowaną przewagą (25:16).

Po dwóch partiach wydawało się, że kolejna odsłona równie szybko i bezpiecznie przebiegnie dla gości. Nic bardziej mylnego, nasi siatkarze postawili trudniejsze warunki, poprawiło się przyjęcie, dzięki czemu rozgrywający Rafał Grabarczyk miał większe możliwości. Set był bardzo wyrównany do stanu po 20. Końcówka seta należała jednak do gości, którzy wygrali do 22 i cały mecz 3:0.

Za tydzień nasza drużyna jedzie do Spały na mecz z tamtejszym SMS II PZPS. Trudny przeciwnik mimo to wierzymy, że punkty przywieziemy. Trzymamy już kciuki!!!

 Bzura Ozorków – Norwid Częstochowa 0:3 (18:25, 16:25, 22:25)

Skład Bzury: Kacprzak, Ciesielski, Pisera, Antosiak, Gajdzicki, Sikora, Molenda(l) oraz Grabarczyk, Kowalski, Kiciak