Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Seweryn Pisera – Najlepszym zawodnikiem sezonu

DSC_0613Najlepszym zawodnikiem sezonu 2014/2015 kibice Bzury wybrali rozgrywającego Seweryna Piserę. Choć sezon dla siatkarzy Bzury jeszcze się nie skończył to wierzymy, iż ostatnia przeszkoda zostanie pokonana i utrzymanie stanie się faktem. Zawodnicy zostawili dużo zdrowia i potu na parkiecie w tym również  Seweryn, który z każdym meczem nabierał pewności w grze i w pełni korzystał ze swoich warunków fizycznych. Mocne serwisy nie raz sprawiały problemy drużynie przeciwnej a wykorzystując swój wzrost skutecznie blokował ataki rywali, nie rzadko w pojedynkę. Liczymy, iż w przyszłym sezonie Seweryn również będzie bronił barw Bzury i poprowadzi zespól do niejednego zwycięstwa. Jeszcze raz gratulujemy tytułu najlepszego zawodnika.

Statuetka zostanie wręczona Sewerynowi na najbliższym spotkaniu tj, 11.04.2015.