Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Było blisko ale… walczymy dalej

DSC_1479To nie tak miało być. Piąte decydujące spotkanie fazy play-out odbyło się w Łodzi. Po dwóch zwycięstwach u siebie siatkarze Bzury jak i kibice liczyli, że rywalizacja zostanie rozstrzygnięta na naszą korzyść. Niestety tak się nie stało.
Początek meczu w wykonaniu podopiecznych Przemka Prawdy nie wyglądał najlepiej. Być może późna godzina rozpoczęcia miała na to wpływ i pierwsza odsłona to wyraźna przewaga gospodarzy, którzy grali pewnie i skutecznie. Kilkupunktowa przewaga łodzian pozwoliła im na wygranie pierwszej partii 25:18.
Drugi set w pierwszej fazie wyglądał podobnie do pierwszego. Kilka punków przewagi nie podłamało siatkarzy Bzury, którzy punkt po punkcie zaczęli odrabiać straty doprowadzając do remisu po 24. Jednak dwa kolejny punkty padły łupem AZS-u i na tablicy wyników było już 2:0 w setach dla gospodarzy.
Trzecia odsłona to wyrównana gra punkt za punkt przez większą część seta. Na szczęście w drugiej części do głosu doszli nasi siatkarze i odskoczyli rywalom na kilka punktów przewagi, której nie oddali do końca partii wygrywając 25:20. Ten set napawał nadzieją, ze nie wszystko stracone i możemy odwrócić losy spotkania.
Doping dość licznej grupy naszych kibiców w czwartym secie był nieustanny. Na tablicy wynik zmieniał się raz na korzyść jednych, raz drugich. Końcówka jednak należała do gospodarzy, którzy wygrali seta 25:22 i całe spotkanie 3:1. Tym samym łodzianie zapewnili sobie 7 miejsce w końcowej tabeli a nam przyjdzie walczyć o 8 pozycję ze STS-em Skarżysko-Kamienna za dwa tygodnie.
Już dziś serdecznie zapraszamy na dwa spotkanie do hali przy Traugutta 2  w dniach 11-12.04.2015

AKS UŁ Łódź – Bzura Ozorków 3:1 (28:18, 26:24, 20:25, 25:22)

Skład Bzury: Antosiak, Krymarys, Piasecki, Pisera, Sikora, Ciesielski, Molenda(l)  oraz Chałupnik, Sadecki, Gajdzicki

Stan rywalizacji 3:2 dla AKS UŁ łódź