Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Rozgrywki młodzieżowe wchodzą w decydującą fazę

Drużyna młodzików, pod okiem Grzegorza Zawieruchy wygrała swój ostatni turniej i wróciła do elity. Tym samym ma szanse na medale, jednak już na żadne potknięcia nie może sobie pozwolić. Do końca zostały do rozegrania trzy turnieje, które wyłonią trzy najlepsze zespoły  w województwie. Konkurencja jest duża a różnice punktowe niewielkie. Do miejsca medalowego Bzura musi odrobić trzy punkty. Walczymy do końca!!!

Kadeci w ostatni weekend odpoczywali od rozgrywek, ale już w najbliższą sobotę czeka ich poważny sprawdzian. Do Ozorkowa zawita drużyna Skry Bełchatów, z którą walczymy o pierwsze miejsce po fazie zasadniczej i przywilej organizacji turnieju finałowego. Wierzymy, że porażka na ich terenie była tylko wypadkiem przy pracy a podopieczni Krzysztofa Jurka zrewanżują się swoim rówieśnikom. Widzimy się na hali 27 stycznia o 13:30 i dopingiem wspomagamy naszych zawodników!!!

Drużyna juniorów zaś przygotowuje się do turnieju finałowego o mistrzostwo województwa, który zostanie rozegrany w dniach 31.01.-04.02.2018 w Bełchatowie. Podopieczni Przemka Prawdy zmierzą się z rówieśnikami z Sieradza, Tomaszowa, Łodzi i oczywiście gospodarzy z Bełchatowa.

Plan turnieju finałowego juniorów:

31 stycznia 2018 r. /środa/ Lechia – Wifama        Bzura – MOSiR
1 luty 2018 r. /czwartek/ Wifama – Bzura             Skra – Lechia
2 luty 2018 r. /piątek/ Bzura – Skra          MOSiR – Wifama
3 luty 2018 r. /sobota/ Skra – MOSiR      Lechia – Bzura
4 luty 2018 r. /niedziela/ MOSiR – Lechia             Wifama – Skra

Zespoły, które w Turnieju Finałowym zajmą miejsca I – III, zostaną zgłoszone do rozgrywek 1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorów. Wierzymy, ze wśród tej trójki znajdą się nasi juniorzy!!!