Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Najlepszy start w historii klubu w II lidze!

Tylko raz, ale  w I lidze w sezonie 2006/2007,  Bzura miała lepszy start rozgrywek wygrywając wtedy cztery pierwsze mecze.

Pierwsze trzy mecze, które rozegrała Bzura w obecnym sezonie  zostały wygrane. Ostatnie z Dragon Dobre drugie z rzędu na wyjeździe i drugi raz bez straty seta. Jednak to już historia. Przed nami następny mecz, który jak każdy kolejny trzeba wygrać. Rywalem będzie AZS UŁ Łódź. Bzura znajduje się w innym miejscu niż w turnieju Primavera Cup przed sezonem, gdzie uległa swoim najbliższym rywalom 0:3. To będzie prawdziwy sprawdzian formy i siatkarze Bzury będą do niego specjalnie przygotowani. Czy to wystarczy na pokonanie Akademików z Łodzi? Zapraszamy 22 października o 17.

Dragon Dobre- MKS Bzura Ozorków 0:3 (20:25, 17:25, 20:25)

Bzura: Pisera, M.Kowalski, Klimczak, Walczykowski, K.Kacprzak, Ciesielski, Molenda (l) oraz Kiciak, B.Kowalski,  Chałupnik, M.Kacprzak, Szałek(l)